22 Ekim 2016 #6754480

Medical Park Hastanesi Ücretlendirme Sıkıntısı

01.10.16'da dr. S*** t**'a muayene olmak için gittim. 110 TL ücret ödedim. Sabah 10 buçukta olan muayene saatim için 2 saat sükunetle bekledim, eşimle. 12 buçukta 10 dk lik doktorla görüşmemiz oldu ve bizi fiyat için aynı katta bulunan fiyatlandırma bölümüne yolladı. Oraya gittiğimizde bize fiyat çok yüksek geldi. İndirim istediğimde ise laubali bir şekilde burası Medical Park Hastanesi,hastanemizin bir adı var,ün yapmış dilersen yan tarafta da bir hastane var orada fiyatlar daha uygun oraya gidin dedi. Ben tabi ki şok oldum. Ben oraya hastanenin adı diye değil sağlığım ve doktoru için gitmişim, bana söylenenlere bir eğitimci olarak inanılmaz üzüldüm. Ve çıktıktan sonra gözyaşlarımı tutamayarak eşimle hastanenin müşteri ilişkileri bölümüne gidip şikayetimizi yaptık. Aradan tam 3 hafta geçmesine rağmen ne bir ses ne bir seda. Şu an anlıyorum ki amacınız o bayanın da dediği gibi sadece paraymış. Yazık çok yazık!

Aygül 21.364 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi02 Kasım 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Aygül22 Ekim 2016

    Ve ayrıca ben fiyatlandırmadan çıktıktan sonra müşteri ilişkileri departmaninizdaki bayan da; gözyaşlarım o kağıda damlaya damlaya yazarken bana alaycı bir tavırla bakmış olacak ki; size geri dönüş yapacağız demesine rağmen yapmamasindan bu kaniya oldukça rahat varıyorum. Bir de üstüne aranmisim gibi şikayet değerlendirme anketi adı altında ankete katilmak için sesli operatorle beni ariyorsunuz. Gülüyorum ve bu yaşadıkarımı da her yerde anlatıyorum ve anlatmaya da devam edeceğim. GOP medical bir diğer adı ile fiyat veren bayanin tabiriyle "sırf un yaptığı için fiyatları 1 ise 10 söyleyen hastane"!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön