18 Ekim 2016 #6713611

Medical Park Hastanesi Teşhis Koyamama Can Kaybına Sebep Oluyordu!

Selimpaşa Devlet Hastanesi'ne 16.10.2016 tarihinde karın bölgesindeki ağrı sebebiyle başvurduk idrar tahlili sonucu bir serum bağlandı, idrar yollarında enfeksiyonun olduğu söylendi, reçete yazıldı ultrason çektirirseniz daha iyi olunur deyip ilaçlar alındı evde geçildi. İki saat sonra ağrının azalmaması sonucu. İstanbul Silivri'de bulunan Medical Park Hastanesi'nin acilinden şiddetli karın ağrısıyla gittiğimiz bu hastanede muayene sonucu ilaçlı tomografi çekilmesini önerip kan tahlili yapıldı, 400 TL ödeme yaptım. Tomografi çekildikten sonra 2004 no.lu odada müşahade altında tuttular serum bağlandı bu süre içerisinde, daha sonra o gün ki acil doktoru odaya geldi ve şöyle dedi; devamı sığmadı bir dahaki mesajda.

Ömer 3.284 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi07 Kasım 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak Başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz.Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Ömer18 Ekim 2016

    Baş hekimle beraber tomografi sonuçlarını inceledik herhangi bir şey görünmüyor dendi ve eve uğurlandık ağrının serumun etkisiyle azaldı geçer ümidiyle annemle hastaneden ayrıldık. Bugün 17.10.2016 da sabah Silivri devlet hastanesine tekrardan gittik orada ultrason çekildi ve acilen apandisten dolayı ameliyata alındı ve apandisin dün patladığı söylendi şimdi hasta kezban can annem Silivri devlet hastanesinde yatmakta üç gün kalıcagını durumunun riskli olduğunu öğrendim. Siz olsanız bu durumda ne yapardınız? Silivri devlet hastanesindeki çalışanlardan Allah razı olsun diyerek yine Silivri medical hastanesi hakkında gerekli incelemeyi yasal işlemi ele almanızı rica ederim ve daha önce de yanlış tehşis koyduklarını duydum. Allah'ın verdiği can bu kadar kolay harcanmamalı. Saygılarımla. Ulaşım için ömer can 0537 269 46 90 Mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön