15 Mayıs 2013

Medical Park Hastanesi Telefonları Açmıyor!

Medical Park Hastanesi Bahçelievler şubesini ne zaman arasam uzun süre telefonda bekletiyorlar ve telefonlarını açmıyorlar. Güçlükle operatöre bağlanıyorum beni istediğim bölüme yönlendireceklerini söyleyip telefonu aktarıyorlar ancak aktarılan bölüm neresi olursa olsun açılmıyor.


Dakikalarca bekletiyorlar ne ilk yönlendirilen yerden bir geri dönüş oluyor ne de telefon düşüyor. bir sürü muayene ücreti almalarına rağmen daha telefonlarına bakma işini bile organize edemiyorlar.

Ceylan 127 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön