23 Haziran 2014

Medical Park Hastanesi Tam Teşekküllü Diye Yanlış Bilgi Veriyor

Medical Park Hastanesi acil kadın doğum doktorunu kaldırmışlar, ebe varmış arayınca geliyormuş Koskoca Medical Park. Böyle saçma bir şey duymadım. Acil servisiniz çok ama çok kötü, terk edilmiş gibi Çalışanlar ilgisiz, ağızlarından cımbızla laf çekiyorsunuz. Öfleye pöfleye hareket ediyorlar ama ne var ne yok sigortamdan ücreti çekiliyor. Ödeme yaparken asla sıkıntı olmaz. Tetanos olacağım aşı yok, bebeğe baktıracağım iyi mi değil mi bilmiyorum doktor yok. Ama burası tam teşekküllü!

Seda 2.454 Okunma

Cevaplar

  • Seda24 Temmuz 2014

    geri dönüşünüzü istemiyorum,çünkü hastahanenizde devam etmeyeceğim.Central Hospitaldan çok ama çok memnun kaldım..bana dönüş yapmak yerine banko çalışanlarınıza (özellikle kadın doğum,radyoloji ve acil servis ) ; telefonda nasıl konuşulur?gelen hastaya güleryüzlü nasıl davranılır?etkili iletişim teknikleri nelerdir ? bu tarz eğitimleri verirseniz bu kadar çok hasta kaybetmeyebilirdiniz..

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön