01 Eylül 2015

Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları ve Bekleme Süresi

Yakın tarihte acil rahatsızlığım sebebiyle Medical Park Hastanesi (Sultangazi) üroloji bölümüne randevuyla başvurdum. Muayeneden sonra verilen 2 tahlili yaptırdım. Biri ultrasondu ve bu sebeple tahlil öncesi yaklaşık 1.5 litre su içmek durumundaydım. Tahlil yapıldıktan sonra doktorla görüşmek ve tahlil sonuçlarını göstermek için yaklaşık 1.5 saat beklemek zorunda kaldım. Doktorun sekreteri ve diğer görevliler doktorun sadece 15-20 dakika sonra geleceğini söyleyerek oyaladılar. Bu süre zarfında rahatsızlığım sebebiyle sürekli tuvaleti kullanmam gerekti ve tuvaletler hiç temiz değildi. Ben bu muayeneye 40 lira ödedim. Böyle bir hizmete maruz kalacaksam, bu parayı nereye ödedim?

Sevgi 1.378 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi30 Aralık 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Gerekli iyileştirmeler tamamlanarak hastamızın bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

  • Sevgi08 Eylül 2015

    Muayene gününde de olduğu gibi hastanenin hasta ilişkileri çalışanıyla telefon da görüştüm. "Kusura bakmayın"(o gün öyle bir durum olmuş ve o da size denk gelmiş, manasında) dışında bir açıklama yapılmadı. Durumun hastane müdürüne iletileceği söylendi. Ben bir kez daha tercih etmeyeceğim ama edenler umarım daha iyi şartlarda muayene olabilirler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön