25 Ekim 2018
#11072529

Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları, İlgisizlik...

Medical Park Göztepe Hastanesi'ne 20.10.2018 tarihinde üroloji doktoru H** A*** 'a muayene için gittim. Tahlil ve tomografi istedi. Testleri yaptırdım. Ancak sonuçlar aynı gün döküm ve CD olarak verilmiyor.


Bugün de tekrar rahatsızlanınca hastaneyi aradım. Doktorla görüşmek istediğimi söyleyince bir bayan ameliyatta diğer bayan ise cenazesi var dedi. İletişim harika!


Durumum acil o yüzden Tomografi sonucuma acil ulaşmam gerek dediğimde kişisel güvenliğim için hastaneye gitmem ve mail adresimi vermem gerekiyormuş.


o zaman başka üroloji doktoru sonuçlarıma baksın dediğimde başka üroloji doktoru yok ama siz yinede gelin acilde iğne yaparlar dediler? İnsan sağlığından bahsediyoruz.


Devlet sırrı istemedim. Kan sonuçlarıma sitenizden ulaşabiliyorum tomografiyi de görünür yapın başka bir şey istemiyorum dediğimde talebinizi ileteceğiz diyorlar.

Gülseren Gülseren 4.240 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi02 Kasım 2018

    Merhaba Gülseren Hanım; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık.Yaşadığınız bu deneyimden dolayı üzgünüz.Ayrıntılarını telefonda da size ilettiğimiz gibi benzer bir deneyim yaşamamanız için gerekli tedbirler alınmıştır.İlgili çalışanımız ile görüşülüp, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Süreci hastane yönetimi olarak bizzat takip ediyor olacağız. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler