12 Mart 2014

Medical Park Hastanesi Sürekli Randevuyu Erteliyor

Medical Park Hastanesi'nin Ortopedi alanında uzman doktorlarından birinden aradığım tarihten en erken on gün sonrasına randevu aldım. Randevu günümden bir gün önce hastane yetkilisi beni arayarak, doktorun programının yoğun olduğu gerekçesiyle randevumu iptal etmek zorunda olduklarını bildirdiler.

Bir hafta sonrası için yeni bir randevu zamanı belirlediler. Verilen ikinci randevu tarihinden bir gün önce hastane yetkilisi arayarak randevuyu tekrar iptal ettiklerini söylediler. Aynı durum üçüncü kez tekrarlandı. Özellikle o doktora güvendiğim için ısrarla bekledim. Hastanenin hasta randevularını düzenlemek konusunda ciddi eksikleri olduğuna inanıyorum.

Songul 504 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi13 Mart 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır. Konu ile ilgili hastamıza bilgilendirme yapılmaktadır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön