21 Ekim 2016 #6747670

Medical Park Hastanesi Sonuç Alamadım!

Yaklaşık 1 aydır kansızlık teşhisiyle hastaneye gittim. Bana yapmadıkları test kalmadı gittiğimde kan istediler, bunlar için hepsine ücretini ödedim. Bir sonuç için geri dönüş sağlamadılar. Hep ben arıyorum hastaneyi bilgi için benim özel hastaneyi seçme sebebim zaten ilgi alaka, yaklaşık 14 gün önce Endoskopi'ye girdim ve sonuç için geri dönüş sağlayacaklardı. 14 günün sonunda geri dönüş sağlanmadığı için tekrardan hastaneyi aradım ve tekrardan randevu alacağımı ve 10 günü geçtiği için tekrardan bi ücret ödemem gerektiğini belirtiyorlar.


Ben bu ücreti ödemeyeceğim zaten tahlillerin sonucunda her hangi bir sonuç alamadım rahatsızlığım devam etmekte. Benim tek yaptığım deney gibi tahlil yaptırmam ve sürekli ücret ödemem bunların sonucunda halen ve ben defalarca arıyorum rahatsızlığım ilgili herhangi bir teşhis ve tanı konulmadı en son patoloji sonucumu aldım bugün çıktığını öğrendim...

Fatma 3.615 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi02 Kasım 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön