22 Şubat 2013 #1648103

Medical Park Hastanesi Sekreterin Davranışı!

Bugün Medikal Park Hastanesine oğlumu götürdüm. Çok ateşliydi ve o anda en yakın hastane orasıydı. Çocuk bölümündeki sekreter bayan bizi dövmekten beter edip, burası çocuk acil servisi değil doktor bey bakamaz dedi. Başka hastaneye gitmemiz gerektiğini söyledi. Bunun üzerine nereye gidelim? Diye sordum.


Bana ** çocuk hastanesi veya devlet hastanesine gitmemi söyledi. İçerideki hemşire arkadaşınız olmasa doktor beyin yanına giremeyecektik. Bu nasıl bir anlayıştır nedir hastaneden adam kovmak var mıdır? Çok bozulduğum halde o an etraftaki hastaları rahatsız etmemek için bir şey söylemedim. Doktor ve hemşirelerinizden memnun kaldım fakat sekreteriniz o hastaneye hiç yakışmamış.

Yasemin 366 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi23 Şubat 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön