23 Ocak 2014 #2252251

Medical Park Hastanesi Sağlıklı Bebeğe Mol Gebelik ve Kürtaj Tanısı Koydu

5 haftalık hamileydim. Medical Park Göztepe Hastanesi'nde Dr. M**K**'ya gittim. Ultrasonla karnımdan baktı bir şey göremedim dedi, birde alttan baktı ve ''Mol Gebelik'', bu kese dolsa bile bebek oluşmaz,oluşsa da sakat olur kanaman olur vücut kabul etmez dışarı atılır dedi. Bir kağıda 'Tıbbi tahliye' yazıp imzalayarak bana ertesi sabaha aç karnına gel diyerek kürtaj için randevu verdi.


Aynı gün özel muayenehanesi olan bir Prof'a muayene oldum. Kesinlikle Mol Gebelik olmadığını söyledi. Bebeği gördük şu an 3 ayımı doldurdum ve gayet sağlıklı giden bir gebeliğim var. Medical Park Göztepe'de muayene olduğum M** K**ı'nın teşhisine tamam deseydim sağlıklı olan bebeğimi aldırmış olacaktım.

Esra 1.139 Okunma

Cevaplar

  • Esra21 Şubat 2014

    Medicalpark Göztepe'nin Başhekimi 2 gün önce eşimi aramış ve 5 haftalıkken bebek görünmeyeceği için kürtaj denilmesinin normal olduğunu söylemiş. Rahatlığa keyfiyete bakar mısınız ? Bu durum normalse gittiğim diğer bütün doktorlar neden beklememiz gerek dedi ? Şu anda 4. ayımı doldurdum bebeğim sağlıklı. Ölmesi ve bir insanın yıpranması umurlarında bile değil. Böyle bir savunma olabilir mi soruyorum ? Bu hastaneyi ve doktorları kesinlikle Sağlık Bakanlığı'na şikayet edeceğim ! Davamın peşini asla bırakmayacağım ki emsal olsun !

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi24 Ocak 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Hastamız ile görüşülerek ön bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön