19 Mart 2013 #1694434

Medical Park Hastanesi Reçeteyi Vermedi!

Antalya Medikal Park Hastanesine annemi muayene etmek için götürdüm. annemin durumu acildi. acilden giriş yaptım fakat acil beni iç hastalıklara yönlendirdi. iç hastalıklar bölümünde saat 11:00 den 02:30 a kadar işlerimizi anca yaptırdık.


Yaptırdıktan sonra reçetenin cep telefonuna kod olarak geleceği bildirildi. 3 gün geçti gelmedi. hastaneyi aradım. hemşire kodu söyledi. acil hastam hem saatlerce bekledi hem reçete alamadık. ödediğim bedel ve emekte cabası.

Mehmet 226 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi23 Mart 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastam yakınıızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön