08 Mayıs 2013 #1785491

Medical Park Hastanesi Psikoloji Bölümünden Memnun Kalmadım!

Birkaç gün önce Medical Park bahçelievlerde.psikoloji bölümüne gittim.Doktor ** Hanım idi doktor. İlk defa gittim seans yaklaşık 45 dakika sürdü.İlk defa olduğu için sorunlarımı neden sonuç ilişkisi için kağıda yazarak gittim ve durumumu ve sebepleriyle belirtti.Orta derecede depresyon belirtileri olduğunu da söyledim.


45 dakikalık görüşmenin neredeyse yarım saatten fazlasını ben konuşarak geçti.Sonuç olarak net bir yol haritası ortaya koyulmadı ve o kapıdan girerken ile çıkarken arasında zerre fark olmadı bunu da bizzat doktor hanıma belirttim.Sadece parayı çöpe atmışım hissi oldu.

Ersin 283 Okunma

Cevaplar

  • Ersin27 Haziran 2013

    Kurum olarak birşey demem çok doğru olmaz ancak aynı doktor olursa orayı tercih etmem biraz zor.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Psikoloji muayeneleri hastaların katılımları ile interaktif metodlarla yapılmaktadır. Hastamızın da belirttiği gibi muayene de bu şekilde gerçekleşmiştir. Bununla birlikte depresyon vb rahatsızlıkların tedavisi uzun sürelidir. Tek seansta sorunların çözümlenmesi beklenmemektedir. Hastamıza konu hakkında bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön