23 Şubat 2013 #1649160

Medical Park Hastanesi Profesörü Yanlış Ameliyat Yaptı!

Ben 2012 mart ayında Bursa Medicalpark hastanesinde Prof. F**** D. tarafından sinüzit ameliyatı oldum ancak 11 aydan beri perişanım. Çünkü burnumdan alınmaması gereken etler alınmış. Gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı. Çaresiz kaldım geniz akıntım sürekli genzime takıldığı için sürekli burnumu çekmek zorunda kalıyorum.


Kendisini aradığımda yapılacak birşey olmadığını su içmemi söyledi geniz akıntısıyla suyun ne alakası varsa? Son derece rahatsızım. Herkese tavsiyem iyice araştırıp soruşturmadan sakın rastgele doktorlara ameliyat olmasınlar! İnsanların sağlığıyla oynamasınlar. Kendilerinden şikayetçiyim. Hiç bir çözüm bulmadılar.

Hikmet 806 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet31 Mayıs 2013

    medicalpark hastanesi sorunumuza hiçbir çözüm bulmadı sadece günah savma kabilinden bir kez davet ettiler. daha önce defalarca kullandığım ilaçları verdiler hiç bir fayda görmedim ondan sonra ne arayan ne soran oldu hiçbir düzelme olmadı 17 aydır perişanım .herkese tavsiyem iyice araştırmadan sakın.sakın..ameli,yat olmasınlar!!!!!!!

  • Hikmet09 Mayıs 2013

    hastaneye davet ettiler gittik başka bir doktor muayene etti ilaç verdi ancak aynı ilaçları daha öncede kullandık fakat hiç bir faydasını görmedik çünkü gittiğimiz diğer doktorlar etlerin fazla alındığını söylüyorlar netice olarak hiç bir çözüm bulamadilar şikayetçiyim.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi27 Şubat 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Değerlendirme ve kontrol muayenesinin gerçekleştirilmesi için hastamız hastaneye davet edilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön