23 Şubat 2015

Medical Park Hastanesi Paran İle Rezil Olmak Buna Denir!

Eşimin Ankara Batıkent'te yeni açılmış olan Medikal Park Hastanesine mide ağrısı ile gittik. Keşke gitmeseydik. Önce aciline girdik. 40 TL ücret aldılar. Ayrıca devletten kesilen 12 TL ücrette kesildi. Yani 52 TL'ye acil girişimiz gerçekleşti. Neyse ilaç verdiler kullandı geçmedi. Endoskopi yapmaya karar verdiler (neden önce bunun başka yöntemleri oluyormuş. Biraz araştırsanız bulunabilir.)


Eşim Endoskopi yapılması için gitti. Saat 10:00'da olması gereken Endoskopi saat 13:00'da aldılar. Toplamda 500 TL bize masrafı çıkardılar. Ya bu nasıl bir iştir kardeşim. Kan tahlil nefes testi ile yapılabilecek teşhisi Endoskopi ile neden yapıyorsun!

Mustafa 6.621 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi26 Şubat 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön