24 Nisan 2013

Medical Park Hastanesi Özel Sağlıktan Onay Almadan Tedaviye Başladı!

19.04.2013 tarihinde MP Bahçelievler Uzm.Dr.*** a muayene oldum ve endoskopi, kolonoskopi, tomografi ve çeşitli kan testleri istedi.Tomografi için önceden özel sağlıktan onay alan hastanenin endoskopi ve kolonoskopi için söylemlerimize rağmen onay almayıp tedavi sonrası halledilecektir denip red alan ödeme için şikayetim var.

Hasta kayıt yetkililerinin her işlem için onay alamayız deyip 3 gündür aç olan hastayı ayrıca 2,5 saat yine tedaviden sonra beklettikleri için de şikayetim var. Netice de büyük bir hastanenin, ticarethaneye dönüşmüş olması ayrıca üzücü. ya da eğitimsiz personeli barındırması çok üzücü.

Elif 1.363 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi30 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Özel sağlık sigortalarının işleyişi ve onay süreci hakkında hastamız bilgilendirilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön