24 Temmuz 2015

Medical Park Hastanesi Otoparkında Aracıma İzinsiz Girilmiş!

11.07.2015 saat 14:00'te Göztepe Hastanesi otoparkında aracımı belirtilen alana uygun şekilde park ettim. Kilitli olan aracımı döndüğümde yaklaşık 25 m ileride, yol ortasında, kapısı açık, şoför camı 10 cm indirilmiş, çeşitli yerlerinde el izleri olmuş şekilde buldum.


Vinç ile çalışma yapılacağı gerekçesiyle öncesinde hiçbir uyarı ya da bilgilendirme yapılmadan teknik müdür bilgisi ile taşeron işçiler tarafından şahsi mülkiyetime şoför camı zorlanarak iznim ve bilgim olmadan girilmiştir.


Ayrıca araca yön vermek için ön çamurluklar kaldırılarak araç sürüklenmiştir. Aracımın şoför kapı camı sorunlu çalışmaya başlamıştır. Kabul edilemez bu usulsüzlük ve ciddiyetsizlik için muhatap bulunamamıştır.

Ahmet 1.431 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hasta yakınımıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön