09 Nisan 2013 #1731716

Medical Park Hastanesi Kanserli Hastaya Zaman Kaybettirdi!

Annem 67 yasında ve bacağında tümör oluştu. Biz pataloji raporu ile birlikte Genel cerrah**gittik. Heyet toplansın biz bir konuşalım dedi. 4 gün geçti aradan hiç bir haber vermedi. Ben bu arada her gün İngiltere'den kendisini arıyorum. Nihayet ablama MR ıstek formu yazmış. Yazdığı kağıt, anketsiz, yırtık bir kağıt.


Her neyse, asistanı 2. şıkta yazan PET filmini atlıyor. (Bu Pet en önemli film. Kanser olduğu için tüm vücut taranıyor. Ona göre hastalığın evreleri ve safhası, tedavileri belirleniyor. ) Biz bu rapordan ve ilgisiz davranışlarından dolayı 2 hafta kaybettik. Annem bir kanser hastası, yani biz zamanla yarışıyoruz.

Mel 268 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi18 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmış, gerekli iyileştirmeler yapılmıştır. Hasta/hasta yakınlarımıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön