12 Kasım 2013

Medical Park Hastanesi İlgisizlik!

Dün elimin içini musluk parçaladı, Samsun Medical Park Hastanesinin aciline gittim, doktor elime bakmadı bile pansuman yaptılar acıdan bayılmışım, pansumanı da 17 18 yaşlarında bir genç yaptı. Tetanoz iğnesi yapmadılar. Benim ağırım geçmedi ve Samsun eğitim ve araştırma hastanesine gittim orada elime baktılar içinde parça var mı diye kontrol ettiler 3 dikiş attılar ve tetenoz iğnesi yaptılar. İyi ki devlet hastaneleri var.

Gülsen 863 Okunma

Cevaplar

  • Gülsen18 Kasım 2013

    sadece arayıp özür dilediler ben onlara güvenip tetanoz ignesini olmasaydım (paslı musluk parçası) olumsuz sonuçlar doğabilirdi. benim için değil ama bundan sonra kimse için yaşanmaması adına bu yazıyı yazıyorum . şu anda dikişlerim var 2 günde bir pansuman oluyorum 2 dakikalık yol olmasına ragmen medikal park hast. tercih etmiyorum. tavsiyede etmiyorum.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi18 Kasım 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön