09 Mayıs 2013

Medical Park Hastanesi Holter Cihazının Pili Bitti!

10/02/2013 tarihinde sezeryan ameliyatımdan önce doktorum kardıyoloji konsültasyonu istemişti bende kardıyoloji polikliniğine gidip muayene oldum doktor 24 saatlik ritim holteri istedi bende gerekli ücreti ödeyip taktırdım.


Gece 03:00 civarında holter cihazından ses geldi . sabah sözde 24 saat dolduğunu düşünerek çıkarttırmaya gittim meğer cihazın gece pili bitmiş . oradaki görevliler ne özür dilediler nede işlemin yenilenmesini sağlamadılar bu ilgisizlikten ve önemsenmemekten dolayı Gebze Medikal Park hastanesinden şikayetçiyim.

Şengül 1.758 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön