19 Şubat 2013 #1640182

Medical Park Hastanesi Hizmet Vermeden Ücret Aldı!

16. 01. 2013 Tarihinde Bahçelievler hastanenizde Romatoloji bölümünde eşim**hamile olması sebebi ile kontrol ve tedavi görebilmek için muayene edildi Doktor hanım sadece eski sonuçlara bakarak bazı testler istedi .


3, 000 TL civarı tutacağını bunun dışarıda devlet eğitim araştırma hastanelerinde yapılabileceğini söyleyerek yönlendirmiş hiçbir işlem görmeden 193, 00 TL muayene ücreti ve 12, 00 tl para alınmıştır .


Ancak karşılığında bir hizmet alamadık. Bu kadar pahalı tutacaksa bu testler neden muayene sonrası ücret alınmıyor bu ticari anlayış nedeniyle mağdur kalmak zorunda değiliz çekilen ücretin iadesini talep etmekteyim.

Teoman 584 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi21 Şubat 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle birlikte değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Romatoloji hekimi tarafından eski tahlil sonuçlarının değerlendirildiği ve hastanın muayenesinin gerçekleştirildiği bilgisi hasta/hasta yakınımıza açıklanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön