19 Mart 2013 #1694141

Medical Park Hastanesi Hastayla İlgilenmiyor!

17, 03, 2013 tarihinde Medical Park Hastanesine saat 20 00 cıvarlarında acilden giriş yaptık hastamız tekerlikli sandalyede kaburgalarında kırık olduğunu bile bile hastamızı 1 saat bile bile beklettiler bakmadılar sonra biz emar istedik çünkü elimizde röntgen ve tomografi filmimiz vardı onun için emar istedik emar çekemeyeceklerini söylediler sonradan röntgen çektiler.


1 kırık olduğunu söylediler başka bir şey yapmaya gerek yok dediler bizde ağrıları çok olduğu için yatısını yapın dedik bu gece burada kalsın dedik onlarda tmm yatıralım yarın sabah emarını çekeriz dediler ilgili doktor ilgilenir dediler ve sonucunda hastane personeli hastamızla ilgilenmediler hastane personelinizden şikayetçiyiz.

Atanur 294 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi21 Mart 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konu ile ilgili ayrıntılar hakkında hasta/hasta yakınımıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmaktadır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön