27 Ağustos 2018
#10826838

Medical Park Hastanesi Hastane Doktor Hatası

27/08/2018 tarihinde Göztepe Medical Park Hastanesi'ne Genel cerrahi Bölümü'ne muayene olmak için gittik. Doktorun şikayetlerimi belirttiğimin dışında, sürede ve şekilde (bana bilgi vermeden) forma yazması nedeniyle, tedavim sigorta şirketi tarafından kapsam dışı kaldı. Konuya ilişkin doktor tarafından hata yapıldığına dair sigorta şirketine yazı iletilmesine rağmen sonuç olumsuz sonuçlandı. Tüm bu yaşanılanlar hastane ile paylaşıldı. Ancak bir çözüm bulunamadı.

Bahar Bahar 1.539 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Bahar'ın Teşekkür Mesajı28 Eylül 2018

  Merhaba, Yaşanılan soruna ilişkin, hastane gerekli destek ve özeni gösterdi. Sorunumuz çözülmüştür. Teşekkürler,

 • Bahar06 Eylül 2018

  Belirtilen numaradan tarafınıza ulaşılamamakta olup (defalarca denenmesine rağmen), tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim.

 • Bahar30 Ağustos 2018

  Dönüşünüz için teşekkürler, taahhüt ettiğiniz çözüm sürecini bekliyoruz. Ayrıca sorunumuza ilişkin bir konuda daha tarafınıza ulaşmaya çalıştık ancak sonuç alamadık.

 • Medical Park Hastanesi Temsilcisi29 Ağustos 2018

  Merhaba Bahar Hanım; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hasta mahremiyeti ilkesi gereği detaylarını bu alandan paylaşmadığımız bildiriminizdeki tıbbi endişeleriniz ile ilgili sizi ayrıntılı olarak bilgilendirdik. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir,talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ulaşabilir ya da talebinizi https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları