10 Nisan 2013 #1734944

Medical Park Hastanesi Hastam Ölümden Döndü !

Hastam, hastaneye ilk gittiğimde şiddetli karın ağrısı şikayetine gaz sancısı teşhisi konuldu ve 5-7 tane ilaç verdiler; gönderdiler. İki hastane daha dolaşmasına rağmen; hastam, şikayetleri geçmediği için başka bir hastaneye gitti. Gerekli tahlilleri yapınca; apandisit'inin 1 hafta önce patladığını ve karın bölgesinde toplanan iltihabın kana karışmadığını bildirdiler. Ameliyat oldu.


Hastamın ölümden döndüğünü eklediler. Benim babam neden deneme yapar gibi onlarca ilacı yuttu? Neden olanaklarınız olduğu halde gerekli tahliller yapılmadı? Hastaya gerekli özeni göstermeden tedavi edip; ezbere ilaç yazdığınızı düşünüyorum. Hukuki olarak tüm haklarımı kullanacağımı buradan beyan ederim.

Oğuzhan 314 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi19 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konu ile ilgili hasta yakınları ile görüşülmüş ve hastanın diğer kurumlardaki tüm kayıtları istenmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön