26 Mart 2016

Medical Park Hastanesi Hasta Mahremiyetine Önem Verilmiyor.

25.03.2016 tarihinde Medical Park Hastanesi Karadeniz hastanesinde psikiyatride randevumuz vardı. Muayene ye girdik. Hastamız la Dr. Hanım özel görüşeceğim dedi. Muayene esnasında 2 defa farklı zamanda içeriye hastane personeli girdi. 2.şahıs erkek personeldi içeride hastamız var girmeyin diye rica ettim. Israr ettim içeri girdi ve 5 dk kadar içeride kaldı. Psikiyatri muayenesinde 2 defa farklı personelin girmesi muayene sıhhati ve hasta mahremiyeti açısından biz aile bireylerini rahatsız etti. Uyarıya rağmen psikolog muayenesinde personel içeri girmemeli.
Hele son zamanlardaki çocuk tacizi ile beraber daha dikkatli ve hassas olmalı.
Bu kadar bilinen özel hastanede olmasını yadırgadık.
Hasta mahremiyetine saygı lütfen.

Zekeriya 1.578 Okunma

Cevaplar

 • Zekeriya17 Haziran 2016

  Sorunu kendi haline bir de ahirete bıraktılar. İlgisiz bir fima mantığı var. Bakalım yıllar kimi haklı çıkaracak. Zaman ve devran dönüyor. Bakalım neler göreceğiz.

 • Zekeriya27 Mayıs 2016

  Medical park hastanesinin ilgilenmesi geçde olsa olmuştur. Muayene sıhhati bozulduğundan para iadesi ya da başka bir medical park hastanesinde muayene tekrarı istedim. Ama bu hastane değil de Trabzon'daki aynı guruba ait yıldızlı Medical park hastanesinde olmasını rica ettim. Neden? Çünkü hastam bu hastaneye gitmek istemiyor. Bu konuda anlayış bekledik. Çokda zor olmayan bir şey rica ettik. Olamadı. Bu konudada yardımcı olamayacaklarını söylediler. Yani hastanın mağduriyeti giderilmedi. İnsan haklarına saygıyı ön plana alan bir anlayışı medicak park hastanesindede görmek isterdik. Ümidimiz bu... .

 • Medical Park Hastanesi Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimiz ile birlikte değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak, hastamızın memnuniyetinin sağlanması için dilerse kendi hekimi diler ise başka bir hekim de muayenesinin tekrarlanması önerilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

 • Zekeriya11 Mayıs 2016

  Bütün dertleri bu şikayeti silmem. Hasta magduriyeti çokta umurlarında değil. Maalesef. . Ne yapalım. . İnsan hakları anlayışı bu.

 • Zekeriya07 Nisan 2016

  Buraya yazdım. Hastane mailine mail attım. Çokta tınlamadılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön