11 Mayıs 2013 #1792088

Medical Park Hastanesi Haksız Kazanç!

Hastane ile ilgili ilk şikayetime cevaplarında biz A grubu hastaneyiz o yüzden fiyatlarımız o kadar yüksek demişler. yarım saatte yaptıkları kan testi ve ultrason için 532 tl hesap çıkardılar. çoğu yerde yapılan basit bir labaratuvar işlemini böbrek nakli yapmış gibi anlattılar.


Personelin ilgi alakası sıfır. çalışanların yüzünde hiç güler yüz yok. ayak üstü kan aldılar, alınan yerde zeminde hep kan damlaları vardı. acildeki sarışın kısa boylu hemşirenin giydiği kıyafet kir içindeydi. hijyen çok kötü.


Doktor yazdığı reçeteyi indirimli olarak alabileceğimizi söylemesine rağmen gerekli bilgileri doldurmadığından onuda indirimli alamadık. tek bir kuruşu bile hak etmediler. bu iş burada bitmeyecek.

Samet 570 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön