07 Mayıs 2013 #1782584

Medical Park Hastanesi Haksız Kazanç!

05. 05. 13 de Göztepe Medical Park Hastanesi acile bir hasta götürdük. Hastamızın sorununu bildiğimizden doktora belirttik. Yinede her yerde yapılan basit bir kan tahlili ve ultrason istedi. işlemler acil boş olmasına rağmen personel tarafından çok yavaş yapıldı.


Sonuçlar çıktığında acil bölümünde doktor gelsin diye yarım saat bekledik. zahmet edip geldiğinde hiçbir şey olmadığını ağrıların basit bi üşütmeden kaynaklı olabileceğini söyleyip ağrı kesici ve birde mide ilacı yazdı.


Çıkışta ssk indirimli haliyle 532 tl hesap çıkardılar ve tek bir kuruşunu bile haketmediler. reçetede gerekli bilgiler olmadığından ssk indirimli alamadık. sıfır ilgi ve yüksek haksız kazanç.

Samet 243 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamızla yapılan görüşmelerde tedavi sonrası iyileşmenin sağlandığı öğrenilmiştir. Bununla birlikte A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ve faturalama süreçleri ile ilgili olarak hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön