04 Ocak 2016

Medical Park Hastanesi Geceleri Doktor Olduğu Bile Belli Olmayan Kişiler Doktor Diye Çalışıyor!

23.12.2015, 22:30 saatlerinde GOP Medical Park Hastanesine 20 aylık oğlumu öksürük sebebiyle götürdüm. 150,00 TL. Ücret aldılar. Sadece muayene yaptırmama karşın muayene + diğer hizmetleri olarak fatura edildi. İlaçlar için eczaneye gittiğimde reçetede hasta adı ve doktor kaşesi olmadığından ilaçları para ile almak durumunda kaldım. Sonrasında hastaneye dönerek reçeteye doktor kaşesi istedim. Bana doktorlarının dışarıdan geldiğini, kaşesi olmadığını belirterek o an orada olmayan, muayenede bulunmayan başka bir doktorun kaşesini basmak istediler.
Özel sigortam sağlık harcamalarımın tamamı karşılanmakta olmasına rağmen hastanenin politikasından dolayı ilaç ve muayene ücretini iade alamadım.

Murat 1.633 Okunma

Cevaplar

  • Murat13 Ocak 2016

    Medical Park Hastanesi Hastaneler Grubu adına Sadiye Hanım yaşamış olduğum sorunla ilgili tarafımla 07.01.2016 tarihinde iletişime geçmiştir. 09.01.2016 tarihinde Hastanelerine uğrayarak yüz yüze görüşme fırsatı buldum. Sadiye Hanım bir daha sorun yaşamamam konusunda elinden geleni yapacağını belirtti. Sadiye Hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Kurumdan tekrar hizmet alabilirim. Umarım ki özellikle aynı sorunla karşılaşmam. Şikayetvar.com'a da vermekte olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi11 Ocak 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hasta yakınımız bilgilendirilmiştir Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön