20 Şubat 2013 #1644517

Medical Park Hastanesi Geç Müdahale Etti!

Beyin kanaması geçiren hastamızı Devlet Hastanesi'nden ambulansla gece 3'de acil olarak hastaneye getirdik. Hastamız yoğun bakıma alındı. Sabah olduğunda acil ameliyat olması gerektiği söylendi. 3 bin lira para istendi. para öğlen saatlerinde yatırılmasına rağmen o gün akşam 7 de ameliyata alındı, beyin kanamalı bir hasta bu kadar uzun süreli bekletilmemeliydi. Hastamız ameliyattan sonra 3 gün yoğun bakımda tutuldu ve vefat etti konuyla ilgili sağlık bakanlığına şikayet edildiğinde ameliyat parası hastane tarafından geri iade edildi ve açıklama olarak paranın yanlışlıkla alındığı söylendi. Para için hastamıza geç müdahale ediliyor ve daha sonrada yanlışlıkla deniyor. Eşya değil can gitti böyle yanlışlık olamaz.

Tugba 430 Okunma

Cevaplar

  • Tugba26 Şubat 2013

    Doktor sabah ta n acil amilyat olmasi gerektigini soylemisti zaten o asama para icin olmasa ile hastaneden kaynakli gecikme soz konusu beyin kanla dolu bir hasta aksama kadar bekletildi karar verme asmasi bile olsa gec karar verilmis o zaman digr murum zaten hic mudelede bulunmadi ve sevk li gelmemize ragmen bizden para alinip 1ay sonra sikayet uzerine iade edildi

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi23 Şubat 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hasta yakınımıza başsağlığı dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimiz ile inceleme ve değerlendirmelerimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamız rahatsızlığı üzerine önce başka bir kuruma gitmiş ve bu hastaneden ciddi bir durum olmadığı söylenerek eve yönlendirilmiştir. Hastamızın şikayetleri devam edince tekrar aynı kuruma gitmiş ve o hastanenin yoğun bakımında yer olmadığı için hastanemize sevk edilmiştir. Hastanın transferi öncesinde ameliyat kararı yoktur. Hastanın yoğun bakımımıza kabulü sonrası yapılan tetkik ve konsültasyonları sonrasında ameliyat kararı alınmış ve opere edilmiştir. Hastamızın bekletilme süreci ücretle ilgili değil ameliyata karar verilmesi ve hazırlıkların sağlanması ile ilgilidir. Hasta yakınımıza da konu hakkında bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön