15 Mayıs 2013 #1800527

Medical Park Hastanesi Fark Ücretini Ayrı Faturalandırıyor!

Bir süre önce Medical Park Bahçelievler hastanesinde kolonoskopi çektirdim. Bununla ilgili fatura talep ettim. Fakat 1500 TL lik bedelin 315 TL lik kısmının muayene,tetkik ve tedavi fark ücreti olarak faturalandığının, kalan kısmın ise Sağlık Hizmetleri Paketi adı altında kasa fişi olarak verildiğini gördüm.


Bunun üzerine hastahanenin Hasta Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşmek istedim ama bir türlü ulaşamadım.Sağlık hizmetleri Paketi adı altında alınan bedelin haksız kazanç olduğunu düşünmekteyim ve bu konu ile ilgili gerekli makamlara şikayette bulunacağım.

Metin 626 Okunma

Cevaplar

  • Metin23 Mayıs 2013

    Hastanenizin hasta ilişkileri bölümüne ne yazık ki telefonla ulaşılamıyor heralde çok yoğunlar diye düşündüm ve hastanenize gittim. şikayet dilekçemi verdim ve bana 3 gün içinde sonuçlanacak dediler. Aradan 1 hafta geçti hala ses yok ve hala telefonlara cevap veren yok.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ve faturalama süreçleri ile ilgili olarak hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön