05 Haziran
Yorum Yap
#10523584

Medical Park Hastanesi Farenjit İçin Reflü İlacı Veren Doçent

Bursa Medical Park Hastanesi'ne 19.05.2018 kuru öksürük için randevu aldım.
3 yıldır yaşadığım sıkıntıyı anlattım.Bana 3 tane ilaç verdi.Fakat bir fayda göremedim ve 01.05.2018'de kontrol edilmesi için randevu istedim.
Bana 10 gün geçtiği için tekrar randevu almam gerektiğini söylediler. Oysa ki verdikleri ilaçtan bir fayda görmemişken tekrar muayene ücreti ödemek saçma ve haksız olduğunu düşünerek, kabul etmedim ve Ha***'ine gittim.
Orada ki doktor mide endoskopisi de yaptırdı ve reflü olmadığı ortaya çıktı.
Akciğer film ve tomografileri de temiz çıktı.Şimdi alerjik testi yapılacak.
Medical Park insanları kobay olarak gören; haksız kazanç elde edip hasta haklarını hiçe sayıyor.

Murat 4.695 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi22 Haziran

    Merhaba Murat Bey; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medicalpark olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık.Yaşadığınız bu deneyimden dolayı üzgünüz. Ayrıntılarını telefonda da size ilettiğimiz gibi benzer bir deneyim yaşamamanız için gerekli tedbirler alınmıştır. İlgili çalışanımız ile görüşülüp, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Süreci hastane yönetimi olarak bizzat takip ediyor olacağız. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler