16 Mart 2013 #1689966

Medical Park Hastanesi Fahiş Ücret İsteği!

Medical Park Antalya şubesinde SSK'li olarak çocuk muayenesi için 60 tl ücret ödedim. Tek fatura yerine toplamı 60 tl olan 3 fatura verdiler. 12 Tl devlet gerisi hastanenin dediler. Çocuğum Antalya Medical Parkda doğdu ve 2 yıldır aynı hastanede muayene olmakta.


En son muayenesinden %40 gibi bir artış ve 3 fatura uygulaması kafamı karıştırdı. İşlemi yapan çalışana sorduğunda fiyat politikamız böyle diyerek konuyu kapattı.Konuya bir açıklık getirilmesini rica ediyorum.

Erdal 776 Okunma

Cevaplar

  • Erdal21 Mart 2013

    1 fatura muayene için 2. fatura muayene sonrasında istene bilecek tehkikler için 3. sü devlet payı . 2. ci faturada bir tehkik istenmediği için ne olacak ?

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi21 Mart 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ve faturalama süreçleri ile ilgili olarak hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön