20 Şubat
#11617730

Medical Park Hastanesi Fahiş Muayene Ücreti!

Medical Park Gebze Hastanesi tarafından kandırıldım. 22.02.2019 tarihinde beyin cerrahi bölümünde randevum vardı. Sendika indirimi uygulandı ve sadece katılım payı olarak 15 TL alındı.


Daha sonra çıkışta bana beyefendi size yanlışlıkla üroloji bölümünden kayıt açmışız deyip benden 164 TL daha aldılar. Fiyatın bu kadar fahiş olduğunu bilseydim asla muayene olmazdım.


Piyasadaki tüm özel hastaneler en fazla 100 TL muayene ücreti alırken bunlar halkı kandırmaktadır. Hakkımı helal etmiyorum. Üstelik MR için 200 TL istediler dalga geçer gibi. Emekli Sandığı güvencemiz var ama normal sigortasız ücreti alıyorlar. Şikayetçiyim sonuna kadar.

Emre Emre 62.139 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi22 Şubat

    Merhaba Emre Bey; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık.Özel hastanelerde ücret uygulamalarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Sağlık sektöründe ücretlendirmeleri hastanelerin hizmet kaliteleri, seçkin personel, üstün teknoloji,7/24 hizmet veriliyor olması gibi ayrıcalıklar belirlemektedir. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ve faturalama süreçleri ile ilgili ayrıntıları sizinle değerlendirdik. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Emre21 Şubat

    Paramı geri iade ettiler. Hatalarını kabul ettiler. Hasta hakları biriminden Merve hanıma teşekkürler

Ziyaretçi Yorumları