25 Haziran 2016

Medical Park Hastanesi Eksik Bilgilendirme!

21 Haziran 2016 Salı günü Medical Park Hastanesi'nden Batıkent'i 312-6668000'dan arayarak randevu talep ettim. Hastanın sağlık güvencesini soran müşteri hizmetlisine gerekli bilgiyi vererek, ücretin ne kadar olacağını sordum. 22 Haziran 2016 Çarşamba günü randevuya gittiğimde kayıt açan görevli benden farklı bir ücret talep etti. Sebebini sorduğumda, 'vip' randevu aldığım dolayısı ile farklı ücrete tabi olduğunu ifade etti. Muayene sonrası hastane müşteri ilişkilerine durumu anlattım. Müşteri ilişkilerindeki 'eksik bilgilendirmeden' kaynaklı bu mağduriyetim ile ilgili bana dönüş yapacaklarını söyledikleri halde, herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

Taner 1.371 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Ankara Medicalpark Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak İlgili Müdürlüğümüz ile değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi27 Haziran 2016

    Ankara Medicalpark Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hasta yakınımız bilgilendirilecektir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön