17 Nisan 2013 #1747482

Medical Park Hastanesi Doktorun İlgisizliği!

Çocuk doktoru ***'a bugün genel kontrol ve tiroidi ile ilgili görüş almak için gittim. triodi için tahlil yaptıramayacağını. daha önce o hastanede doğan çocuğumun doğumundan bu tarafa hastanede yapılan bütün uygulamaların yasal olarak suç olduğunu söyledi.


Genel kontrolü için kendisi ilgilendiren bir durumun olmadığını söyledi ve çocuğuma yaklaşmadı bile oturduğu yerden kalkmadı bile. ben kamera şakası zannettim önce. akıntısı ve kaşıntısının olduğunu söyleyince de kendisini ilgilendirmediğini söyledi başka bir şey var mı dedi. biz de yok dedik çıktık. bu durumu hastanenin şikayet ile ilgili birimine internet sitesine de ilettim. merak ediyorum ne denilecek.

Mehmet 218 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi22 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Yapılan incelemede hastamızın daha önce başka bir hekim tarafından tedavi edildiği öğrenilmiştir. Hekimimiz hastanın tedavisinin ilk hekimi tarafından devamının daha uygun olacağını belirtmiştir. Bununla birlikte hasta memnuniyetini sağlamak amaçlı hastamızın muayene randevusu planlanmıştır. Hasta yakınımıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön