09 Şubat
Yorum Yap
#11562140

Medical Park Hastanesi Doktoru Saygısız!

Göztepe Medical Park kadın doğum doktoru G** İ*** saygısız biridir. Hastasını neredeyse dövecek tavrıyla insanlıktan bir haberdir. Kendini ne zannettiğini algılayamadığım bu kişi azarlayıcı tavırlarıyla asla bir kadın doğum doktoruna yakışmayan davranışlar sergilemiştir. Önce doktorlarınız psikiyatride bir tedavi olsunlar bence.


Ben test sonuçlarına göre teşhis koyarım test yaptırın getirin şöyle böyle diyerek kendisi daha ilk görüşmede ve Medical Park Göztepe hastanesindeki ilk randevum olmasına rağmen bana anında sigortanın karşılamadığı infertilite teşhisini koymuş, 386 TL para ödetmiştir. Benim için bu hastane artık bitmiştir.

Ceren Ceren 2.323 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi4 g

    Merhaba Ceren Hanım; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık. Yaşadığınız bu deneyimden dolayı üzgünüz.Ayrıntılarını telefonda da size ilettiğimiz gibi benzer bir deneyim yaşamamanız için gerekli tedbirler alınmıştır. İlgili çalışanımız ile görüşülüp, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Süreci hastane yönetimi olarak bizzat takip ediyor olacağız. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler