10 Nisan 2013 #1734695

Medical Park Hastanesi Doktorla Görüşemedim!

Ben %89 engelliyim ve şah damarım tıkalı olduğundan sol tarafımdan felçliyim. Kalp ve Damar Cerrahisi Dr. *** sitesinde her türlü damar açabildiğini hatta"Dağ başında bile olsa şah damarına girebilirim" gibi ifadelerle sosyal medyada reklamları vardır. Bende durumum için görüşmek istedim.


Devlet hastanesindeki tüm raporlarımı ve sonuçlarımı bakması için felçli halimle hastaneye gittim. Tedavi olma imkanı var mı diye doktora soracaktım ama kapıda duran görevli bana muayene için kayıt yaptırmadan görüşemeyeceğimi söyledi ve kovar gibi uzaklaştırdı. Özürlü insanlara başbakanımızın hizmetlerine rağmen, bu hastanede para ödemeden görüşme hakkımı kullanamıyorum.

Erdal 147 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi12 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Ameliyat kararlarının alınabilmesi için ön görüşme gibi bir uygulama mümkün olmamaktadır. Hastanın ayrıntılı değerlendirilmesi için muayene olması gerekmektedir. Engelli hastalardan muayene ücreti alınmaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Hastamız aranarak konu hakkında bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön