10 Nisan 2013 #1734712

Medical Park Hastanesi Doktor Kaba Davrandı!

22/4/2013 salı günü üroloji prf. dr. ***dan 11, 20 ye randevu aldım. Bana ultrason çekil daha sonra gel muayene edeyim dedi. Ben ultrason çekilip sonucu aldım hemen dr. un odasına gittim. Fakat dr odasında yoktu. kayıttaki arkadaş dr belki ameliyata girdi siz daha sonra gelin dedi. Dr'u aradım hemen geleceğini söyledi.


Dr geldi bir muayene için on kere aranmaz deyip sesini yükselterek muayene ücretini geri almamızı söyledi. Bende mağduriyetimi hasta şikayetteki arkadaşa durumu ilettim ve yapılan sözlü hakareti içime sindiremeyip şiddetle kınıyor ve bir daha Medical Hastanesine gelmeyeceğim.

Muhterem 230 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi12 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön