20 Ocak 2014

Medical Park Hastanesi Doğumdan Sonra İlgilenmiyor

16.01.14 saat 01:00 gibi eşim Gebze Medical Park Hastanesi'nde doğum gerçekleştirdi. Operasyon sonrası doğum servisine yatış yaptık. Ameliyat sonrası anestezinin etkisinin azalmasıyla ağrıları artan eşime ağrı kesici iğne yaptılar. 1 saat geçmesine rağmen etkisini göstermeyince tekrar tekrar dile getirmem ile 15 dk. sonra morfin yaparak ağrısı azaldı.


Hemşirenin geleceğini, doktorun geleceğini belirten asistanlara hep sonrasında durumu hatırlatmak zorunda kaldım. Cuma günü Kadın Doğum ve Bebek doktorlarının kontrolü sonrası taburcu olabileceğimiz söylendi. Öğleden sonrasına kalmamıza rağmen bize yemekte gelmedi. Ayrıca bugün bizi arayan bir yetkili işitme testininde yapılmadan bizim çıkarıldığımız söyledi.

Umut 755 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi21 Ocak 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön