16 Mayıs 2016

Medical Park Hastanesi Çocuk Doktorundan Şikayetçiyim!

07.05.2016 tarihinde randevu alarak gittiğimiz çocuk doktoru h.. g... randevu saati 15:30'da yerinde yoktu. Yaklaşık yarım saat bekledikten sonra doktor odasına geldi. Şikayetimizi anlattıktan sonra kızımı muayene etmek için muayene bölümüne geçtiğimizde doktor steteskopla dinlemek için kızımın sırtına 3 defa dokundurmasıyla kaldırması bir oldu. İlk defa böyle bir muayene gördüm. Ardından yerine geçerek sanki muayene etmiş gibi çocuğunuz büyük ihtimalle romatizma dedi ve bütün tahlilleri verdi. Kızımın hastalığı ile ilgili bir şey sorduğumda ise tahliller çıksın görüşeceğiz diyerek kartvizitini bana fırlatarak verdi. Sonrasında da odadan çıktı. Tahlillerin sonucu akşama çıkmıştı. 3 gün sonrasında doktora ulaşıp tahlil sonuçlarını ilettiğimde normal çıkan sonuca yüksek çıkmış diyerek antibiyotik verdi. Allah'tan gözlerimiz görüyor da sonuçların normal çıktığını görebildik.

Hakan 991 Okunma

Cevaplar

  • Hakan17 Haziran 2016

    Medical park Bahçelievler hastanesi tarafıma kesinlikle geribildirim yapmamıştır. Kızımın tahlillerinin hepsinin temiz çıktığı medical park ın başka bir hastanesinin çocuk doktoruna muayeneye gidilerek teyiti alınmıştır. Kartını fırlatarak tahlil sonuçları çıkınca beni arayın dediği için hayri gözlükgillere zarzor telefonla ulaşılarak kızımın tahlilleri referans aralığının altında çıktığı halde idrar yolu iltihabı olduğunu söyleyerek zimaks marka antibiyotik kullanmamız önerilmiş olup; hastanenin hastanın klinik durumuna uygun prosedür uygulandığı yönünde doktorunu savunması ise gerçekten düşündürücüdür.

  • Hakan17 Haziran 2016

    Tahlillerinin hepsinin temiz çıktığı medical park ın başka bir hastanesinin çocuk doktoruna muayeneye gidilerek teyiti alınmıştır. Kartını fırlatarak tahlil sonuçları çıkınca beni arayın diyen hayri gözlükgillere zarzor telefonla ulaşılarak kızımın tahlilleri referans aralığının altında çıktığı halde idrar yolu iltihabı olduğunu söyleyerek zimaks marka antibiyotik kullanmamız önerilmiş olup; hastanenin hastanın klinik durumuna uygun prosedür uygulandığı yönünde doktorunu savunması ise gerçekten düşündürücüdür.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi10 Haziran 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Değerlendirme sonucunda hastanın klinik durumuna uygun prosedür uygulandığı tespit edilmiştir. Hasta yakınımıza konu hakkında bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön