07 Kasım
#12921321

Medical Park Hastanesi Çalışanların İlgisizliği

Antalya Medical Park Hastanesi'nde organ nakli bölümünde hasta kaydını açan çalışanlar sanki zorla çalıştırılıyorlar. Öyle bir tavır var hepsinde.
İnsanın yüzüne bakmaya tenezzül etmiyorlar. Verilen tahlilleri ya eksik ya da yanlış giriyorlar sorumluluk sıfır. Hasta ve yakınlarına saçma sapan bir muamele var çalışanlar tarafından. Şikayet birimini aradım bu konuyu dile getirmek için ancak herkes birbirine aktarıyor. Muhatap yok kısacası. Bir an önce o çalışanlara insanlarla nasıl diyaloğa geçilir bunu öğretmeleri gerek.

Eda Eda 998 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba Eda Hanım; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık.Yaşadığınız bu deneyimden dolayı üzgünüz. Ayrıntılarını telefonda da size ilettiğimiz gibi benzer bir deneyim yaşamamanız için gerekli tedbirler alınmıştır. İlgili çalışanımız ile görüşülüp, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Süreci hastane yönetimi olarak bizzat takip ediyor olacağız. Her türlü paylaşımınız için Hasta Hakları Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 6’yı tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları