21 Ekim 2014

Medical Park Hastanesi Çağrı Merkezini Aşamadım!

Medical Park Fatih Hastahanesi'nde ameliyat olmaya karar vermiştim ama hastahanedeki bir kişiye ulaşmak için çağrı merkezini aşamadım, tam 35 dakika bekledikten sonra (5 aramadan sonra) Medical Park Gebze'ye bağlandım. Neden direk bir numaradan arayamıyoruz acaba şirketinizin politikası mı? Alın iyi günlerde kullanın, bu kadar ince neyi düşünüp böyle bir uygulama içinde olduğunuzu anlamadım.

Telefonum 0555***505 ve 02165***75 çağrı merkezinizi kaç kere aramışım ne kadar bekletilmişim bir bakın ve bana sonra geri dönün ama söyleyeceklerimi çağrı merkezi yetkilisine değil hastahanenin üst düzey bir sorumlusuna söylerim.

Nusret 7.075 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi24 Ekim 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön