20 Ekim 2017

Medical Park Hastanesi Bursa Sağlık Skandalı

14.10.2017 tarihinde bt MR (beyin renkli anjiyo) işlemi için Medical Park Hastanesi Bursa hastahanesine prof B. H'e nöroloji doktorum tarafından yönlendirildim. Randevumdan 12.30'da olmasına rağmen 11.30' da orada olup hemen alınacağım doktor asistanı h** isimli bayan tarafından iletildi. Bu arada ilgili doktor b**** bey geldi kendisine doktorumun verdiği evrakları ve bilgileri ilettim. Beni MR için damar yolu açılması için aşağıya aldılar ve bir saat bekletilerek MR çekildi. Hastahaneden 14.30'ta çıkarken ne doktor b** vardı ne de sonuçlar tarafıma verilmedi. H** hanımdan durumum acil olduğu için sonuçları istedim, yapabileceğim bir şey yok denildi. İşin vahim tarafı tarafı ise tarafıma çarşamba rapor verildi, ben bu raporu nöroloji doktorum ile paylaştım ve tedavim başladı. Bugün saat 17.01 'de h*** hanım aradı raporun yanlış yazıldığını ve doğru raporu e-posta ile göndereceklerini söyledi.

Ömür 2.268 Okunma

Cevaplar

  • Ömür02 Kasım 2017

    Telefonda bana değerlendirmeniz veya konu ile ilgili hiçbir bilgilendirilme yapılmadı. 20 Ekim'de yapılan şikayete 11 gün sonra 01. Kasım'da dönmenizde sağlık sektöründeki ciddiyetsizliğinizin acı bir örneğidir. Ben konu ile ilgili yasal haklarımla ilgili avukatıma yetki verdim. o gerekli işlemleri başlattı. Bundan sonra insanların sağlıkları ile oynamamanızı sizlere tavsiye ederim.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi01 Kasım 2017

    Sayın Ömür Konca; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medicalpark Hastaneler Grubu olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hasta mahremiyeti ilkesi gereği detaylarını bu alandan paylaşmadığımız bildiriminizdeki tıbbi endişeleriniz ile ilgili sizi telefonda ayrıntılı olarak bilgilendirdik. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Ömür20 Ekim 2017

    Göndereceklerini söyledikleri raporlar halen tarafıma gelmediği gibi Hülya hanım telefonumu engellemiş doğru bt MR sonuçlarına ulaşmam engellenmiştir. Benim sorunum beynimde ve bir pıhtı atmış belki ciddi hayati tehlikem var. 1100 TL para alıp bu rezilliği çektirdikleri yetmezmiş gibi bir de bu rezilliğe şahit oldum. Yukarıda yazdığım durumu 1 saat evvel Medikalpark çağrı merkezine de iletip acilen sonucu bekliyorum lütfen doğru sonuçlarımı paylaşın tedavim için doktoruma ileteceğim ve tedavimde değişebilir dememe rağmen geri dönüş alamadım. Medikalpark hastahanelerini mesai başlangıcı olan pazartesi günü tüm adli ve idari mercilere de şikayet edeceğim. Eğer ölmez sağ kalırsam pazartesi sabahı tüm Kanuni haklarımı kullanacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön