29 Haziran 2016

Medical Park Hastanesi Boş Yere Paramızı Aldılar

Eşim Medical Park Hastanesi Gebze hastanesinde Dr. A*** D*** tarafından anjiyo yapıldı. Asistanların bilek damarları ince girilemez uyarısına rağmen bilekten girmeye çalışmış, çokça canını yakmış, canım yandı deyince azarlamış ve sonrasında kasıktan girerek operasyonu bitirmiştir. Taburcu olurken de operasyon bilekten yapılmış gibi para alınmıştır. Kasıktan yapılan operasyon masrafı devlet tarafından karşılanmaktadır.

Bedirhan 5.181 Okunma

Cevaplar

 • Bedirhan24 Ağustos 2016

  Bunca zaman geçti ses seda yok. Hakkımı helal etmiyorum.

 • Bedirhan05 Ağustos 2016

  30 Temmuz'da hastane tarafından arandım, 1 Ağustos'ta cevap vereceklerini söylediler. Sonrasında ses seda yok. Vakit ayırıp tüketici haklarına başvurmam gerekecek.

 • Medical Park Hastanesi Temsilcisi30 Temmuz 2016

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hasta yakınımız bilgilendirilmektedir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

 • Bedirhan18 Temmuz 2016

  Onca zaman geçti iletişime dahi geçmediler. Sağlık sektörü böyle yaparsa gerisini siz düşünün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön