07 Haziran 2014

Medical Park Hastanesi Başarısız Ameliyat İçin 5000 TL Aldı

29 Mart 2011 tarihinde babamı mide rahatsızlığından dolayı Medical Park Hastanesi'ne götürdüm. Hastanede ameliyat olması gerektiği söylendi ve 5000 TL karşılığında (SSK emeklisi olduğu için) ameliyat gerçekleşeceği söylendi. Ameliyattan 5 gün sonra babam hastanede vefat etti. Ameliyat gerçekleştikten sonra yoğun bakıma aldılar ve bir daha yoğun bakımdan çıkamadı.

İlk başlarda bize ameliyat olursa iyileşeceği söylenmişti. Ameliyata girmeden önce de sağlık durumu gayet iyiydi. Bu ücreti almış olmasına rağmen yaptıkları ameliyat başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Buna rağmen 5000 TL ücreti ben hastaneye ödedim. Hem başarısız bir ameliyat için ücret ödedim, hem de babamı kaybettim.

Tarık 3.548 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi17 Haziran 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hasta yakınlarımıza başsağlığı dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hasta yakınımıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön