06 Kasım
#12916138

Medical Park Hastanesi Bahçelievler Ücret İadesi Yapmıyor

19 Ekim için Medical Park Bahçelievler hastanesinden Kardiyoloji bölümünden Prof. Dr... Ş** K**'dan randevu almıştık. Hastaneye gittiğimizde doktorun olmadığını ve bize haber verilmediğini gördük. Ücret iadesinin yapılmasını istedik ve bölümdeki C** hanım 5 gün içinde karta iade yapılacağını söyledi. Maalesef 21 gündür ücret iadesi yapılmadı. Hastaneyi defalarca aramama rağmen telefonu bağlayıp kapatıyorlar. Telefon numarası isteyip geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar ve geri dönüş yapılmıyor. Medical Park Bahçelievler yetkililerinin acilen geri dönüş yapmasını ve sözde kurumsal olan hastanenin umursamaz hareketleri kafalarda soru işareti bıraktığını ifade etmek isterim. Doktorun olmadığının haber verilmemesi ve sözlerinde durmaması Medical Park'a yakışmamaktadır. 50 kere arayıp ulaşamadığım ve geri dönüş yapmadığınız için size ulaşmanın en doğru yolu burası olduğunu düşünüyorum.

Fatih Fatih 1.210 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih2 g

    Telefonda arayıp en geç pazartesi günü karta iade olacaktır deyip hala yatmaması beni şaşırtmadı. Sözününde durmadığınız için tebrik ederim. 25. Gün oldu bundan sonra CİMER'e yazmaktan başka yol kalmadı.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba Fatih Bey; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmemizi en kısa sürede sonuçlandırmaya çalıştık.Sağlık hizmet sunumunda ücretlendirmeleri hastanelerin hizmet kaliteleri, seçkin personel, üstün teknoloji,7/24 hizmet veriliyor olması gibi ayrıcalıklar belirlemektedir. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar,provizyon onay prosedürü ve faturalama süreçleri ile ilgili ayrıntıları sizinle telefonda değerlendirdik. Her türlü paylaşımınız için Hasta Hakları Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir, talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 6’yı tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları