28 Temmuz 2016

Medical Park Hastanesi Ayrımcılık...

Bir ayı aşkın süredir ellerimde kaşınmalar var. Bu kaşınmalar sıradan bir alerji durumunun üstünde gibi geldi. Biraz araştırma yaptıktan sonra Gebze'de bulunan Medical Park hastanesinden bu gün saat 09:15'e randevu aldım. Saat 08:55 gibi cildiye bölümünün bankosuna kaydımı kontrol için geçtim. İki tane (görüntüde) hanım efendi bırakın güler yüzü, ilgiyi, sanki kavga edecek gibi, ses tonuyla, kullandıkları sert ve kesin cümlelerle adeta azarlıyorlardı.

Ne hikmetse bunu SGK'lı olduğumu öğrendikten sonra yapmaya başladılar. Burası (sözde) özel bir hastane, biraz ilgi, biraz güler yüz bekliyor insan, fazlasını değil.Belki onların bireysel tavrıdır belki hastahane yönetiminin (gizli) talimatıdır, madem SGK'lı hasta istemiyorsunuz bunu belirtin.
Çok mu zor, biz sizi istemiyoruz cümlesini yazmak!

Murat 1.348 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hastamız bize dönüş sağlayacağını belirtmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön