20 Haziran 2016

Medical Park Hastanesi Aynı Hastane Farklı Fiyat!

Aşağıdaki yazıyı hem merkeze hem de hastaneye iletmeme rağmen mantıklı bir açıklama yapılmadı.
"Eşim 24.05.16 tarihinde İstanbul - Gaziosmanpaşa hastanesinde doğum yaptı. Ben ödemeyi yaparken aynı gün, aynı doktorla, aynı yöntemle doğum yapacak başka bir hasta da ödeme yapıyordu.

Ancak benden 700 TL daha düşük ödedi. Doğumdan sonra sorduğumda başından bu yana kontrollerini aynı hastanede yapıldığını, o yüzden zamdan etkilenmediğini söylediler. Aynı gün aynı doktorun yaptığı doğumdan daha farklı ücret alınmasını kabul etmiyor ve aradaki farkın tarafıma iadesini istiyorum. "

Özgür 5.812 Okunma

Cevaplar

 • Özgür'nin Teşekkür Mesajı31 Mayıs 2017

  Sıkıntımızı çözüme kavaşturan Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi - Meltem Hanım'a, ilgi - alakası için çok teşekkür ederim. Kendisi aradaki farkı muayene ücretlerinden düşerek kapattı. Tekrar teşekkürler.

 • Medical Park Hastanesi Temsilcisi01 Temmuz 2016

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Gerekli iyileştirmeler tamamlanarak hastamızın bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

 • Özgür30 Haziran 2016

  Şikayeti yazdıktan sonra tarafıma hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır

 • Medical Park Hastanesi Temsilcisi24 Haziran 2016

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Gerekli iyileştirmeler tamamlanarak hastamızın bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön