30 Aralık 2013

Medical Park Hastanesi Aldığı Paranın Karşılığını Vermiyor!

28-12-2013 Medical Park Hastanesi Bahçelievler şubesi tüp bebek bölümü 3. katta randevum vardı. Her gittigimizde kayıtta kuyruklar oluşur dakikalarca beklerdik ama bugün 40 dk. bekledik. Anlaşmalı kurumlar kısmında yeni başlayan tek kişi çalışıyordu, oda hep başkalarına soru soruyordu orada birde tabela asmışlar "20 dk fazla beklerseniz arayın" diye . Aradık birini gönderiyoruz dediler ama gelen giden yok.


O esnada randevumuz geçti, o sinir bozukluğuyla randevumuzu olduk hiçbir şey anlamadan. Çıktığımızda kimliğimizi almak istediğimizde neymiş yine aynı kayıt kuyruğunda bekleyecekmişiz. Yine o işlevsiz numarayı aradık yine hemen hallediyoruz dediler ama iş yok tabiki. 30 dk. yine bekledik. Devlette bile bu kadar beklenmiyor.

Reyhan 556 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi06 Ocak 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön