16 Eylül 2016

Medical Park Hastanesi Acilden Ücret Alıyorlar

Bayramın ilk günü kızımı ateşi olması sebebi ile evimin yakınındaki Medical Park Hastanesi acil servisine götürdüm. İlk girişte bir sıra vardı. İki tane yatak koymuşlar gelen hastaya doktor orada bakıyor sonra içerideki yataklara gönderiyor. Bayramın ilk günü diye acilde sıra olmasının normal olacağını düşünerek bekledim. Bize baktıktan sonra sıradaki hastayı muayene etmek için bizi de içeriye yolladılar. İçeride çok sayıda hasta olması sebebi ile doktora ilaç yazdırıp çıkmak istedim kızımın enfeksiyon kapabileceğini düşünerek. Bir kağıt imzalatıp çıkabileceğimizi söylediler. Sonra 25 lira ödemeniz var dediler. Aciller ücretsiz değil mi dedim "yeşil alan uygulaması ücretli" dediler. Fatura istemesem fatura da vermeyeceklerdi. Verdikleri faturada 6,5 lira muayene 16,5 lira diğer sağlık hizmetleri yazmışlar. Medical Park Hastanesi ne yapar ederiz biz sizden parayı alırız diyor resmen.

Furkan 9.192 Okunma

Cevaplar

  • Furkan06 Kasım 2016

    Aradan neredeyse 2 ay geçti. Ben sağlık bakanlığından gerekli cevabı aldım. İl sağlık müdürlüğüne başvurmam gerekiyormuş. Haziran ayında Samsun'a geldiğimde öyle de yapacağım. Umarım bana tekrar dönüş yaparsınız en azından sizden de bilgi almak isterim.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi04 Kasım 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta Yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz..Hastamıza konuyla ilgili geri dönüş yapılmış olup tarafına ulaşılamamıştır.Hastamıza tekrar dönüş yapılacaktır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön