23 Şubat 2013

Medical Park Hastanesi Acilde Ücret Alıyor!

22.02.2013 cuma günü saat 21:30 da eşimi Medical Park Göztepe Hastanesine şiddetli mide bulantısı ve baş ağrısı sıkıntısı ile götürdüm.Doğal olarak Acil bölümünden giriş yaptık.Anlamsız bir şekilde hemen uzman doktora yönlendirildik çok şiddetli olduğu için muayene bedeli "80" Tl yi vermeyi sorun yapmadık.


Daha sonra doktor ufak çapta bir muayene yaptı ve akut sinüzit ile beraber besin zehirlenmesi olduğunu ,serum yazacağını belirtti.Serum için 100 Tl daha istendi.Eşim sağlık personeli olduğunu ve bunun yasal olmadığını belirtti.Herhangi bir düzeltme tedavi yapılmadan ,acil doktorunun elinden çıkan bir belge verildi.Devletin acil konusundaki kararları uygulanmamaktadır.

Ender 544 Okunma

Cevaplar

  • Ender27 Şubat 2013

    Konu hakkında bilgilendirilmedim. Ayrıca dahiliye doktoruna muayene olmamıza rağmen rapor acil doktorundan geldi. Ek olarak besin zehirlenmesi teşhisi yapılmasına rağmen, sinüzit raporu verildi. Nereden bakarsanız bakın, tüm süreç soru işaretleri ile dolu. Copy-paste cevaplar yazmak yerine, sorunu anlayıp, sorun odaklı bir anlayış getirmenizi rica ediyorum.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi27 Şubat 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ile ilgili olarak hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön